sie 27, 2013
Kategoria: General
Napisał: admin

Od 1.09.2013

Zapraszamy na

darmowy przegląd

zawieszenia

Naprawa, regeneracja, wzmocnienia resorów - Warszawa

W RESORREX naszą specjalnością są resory. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie – nasze wieloletnie doświadczenie w branży, przystępne ceny oraz współpraca z najlepszymi dostawcami powodują, że warto wybrać właśnie nas! Nasza firma rozpoczęła działalność w 1946 roku, ale swój obecny kształt uzyskała w roku 1987. Od tego czasu skupiamy się na usługach związanych z resorami, zapewniając naszym klientom ich kompleksowość, szybkość i jednocześnie fachowość. Dysponujemy szeroką gamą resorów i resorów piórowych, a także innych elementów takich jak strzemiona, amortyzatory, poduszki, tuleje, sworznie czy przekładki. Specjalnością firmy jest też regeneracja resorów wykonywana w warsztacie, który mieści się na terenie miasta Warszawa. Tam także świadczymy inne usługi dodatkowe.

Zajmujemy się pracami takimi jak naprawa resorów, ich regeneracja, wymiana, produkcja, sprzedaż oraz wykonujemy wzmocnienia resorów. Wymiana resorów wykonywana jest przez doświadczonych mechaników, którzy korzystają ze specjalistycznych narzędzi. Oferujemy także obrabianie resorów, a ponadto można u nas zakupić praktycznie każdego rodzaju resor to samochodów dostawczych, ciężarowych, samochodów terenowych 4x4, autobusów, naczep oraz przyczep. Oferujemy resory do samochodów takich marek jak BPW, Citroen, DAF, Ford Transit, Fruehauf, Gigant, Iveco Turbo Daily, Kassbohrer, Kogel, LDV, Lohr, MAN, Mercedes, Peugeot, Renault, ROR, SAF, Scania, Schmitz, Schwarzmuller, Trailor, Viberti, Volvo, Weweler i innych.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem maszynowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów różnego rodzaju elementy, także te w nietypowych wymiarach. Można zamówić u nas między innymi strzemiona od fi 10 do fi 30 w pełnej gamie średnic i typów. Dodatkowo naszą specjalnością jest dostarczanie systemów zawieszeń pneumatycznych INTRAK, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodami dostawczymi. Zapraszamy do naszego zakładu znajdującego się w Warszawie przy ulicy Lustrzanej 3. To tutaj nasi specjaliści zdiagnozują resory i wykonają niezbędne czynności takie jak obrabianie resorów, aby działały one niezawodnie w Państwa samochodzie. W razie konieczności zostanie przeprowadzona wymiana resorów, a na miejscu można zakupić także niezbędne elementy lub zlecić ich wykonanie na zamówienie. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową części na terenie całego kraju.

RESORREX – naprawa, wymiana regeneracja resorów w Warszawie – zapraszamy do wybrania naszych usług!


 

                                               regeneracja resorów warszawa